Naujienos

Grupės „Nerija“ koncertas

 NERIJA A6 Rietavas 1024

 

NERIJA“ -  „O, kaip bėga metai“

         Išgirdę ansamblio pavadinimą „NERIJA“ – daugelis suklūsta: o koks gi šiandien legendinis „Nerijos“ ansamblis?

         Ogi toks kaip ir anuomet! Tie patys muzikantai, tos pačios dainos ! Gal tik ta buvusių dainininkų tunta išsiblaškė kas sau... O muzikantai ir toliau pasikinkę legendinės „Nerijos“ dainų vežimą, traukia savo giesmę ir toliau...

       Ne kartą susėdę su kolektyvu svarstėme – kur gi „ Nerijos“ pasisekimo priežastis. Sakytume – puikus, profesionalus atlikimas .... bet juk dauguma Lietuvos atlikėjų profesionalūs. Puikus betarpiškas bendravimas su publika...bet juk ir tai moka daugelis.

     Tik štai vieno gali pavydėti visi atlikėjai – REPERTUARO ! Jau nuo „Nerijos“ egzistavimo pradžios būdavo labai kruopščiai ir atsakingai apgalvojamas repertuaras. Todėl ir šiandien - kuri daina beskambėtų – ji yra žinoma ir mylima. Pabrėžiame – kiekviena daina ! Todėl galime drąsiai teigti: „Nerija“ yra vienintelis ansmblis Lietuvoje, kurio repertuare vien linksmos dainos. Todėl žiūrovai neturi kitos išeities koncertų metu, kaip tik šokti arba, mažų mažiausiai, kartu dainuoti.

     Mieli puikių dainų arba tiesiog „ Nerijos“ gerbėjai, nepraleiskite progos balandžio 24 d. 18 val. Rietavo kultūros centre praleisti puikaus vakaro.

 

Papildoma informacija